Tibor Pekarčík
26

Tibor Pekarčík

44 r., viceprimátor, 4 deti

Mgr. Tibor Pekarčík, 44 rokov, 4 deti, druhý zástupca primátora

Po rokoch dobrovoľníckej činnosti pre Trnavu som sa stal zástupcom primátora.

Z tohto postu je možné meniť tvár nášho mesta a ovplyvňovať, ako by mohlo vyzerať. Snaha meniť veci k lepšiemu si získala dôveru ľudí a to si veľmi vážim. Dnes už nikto nemôže spochybniť fakt, že Trnava ide v porovnaní s inými mestami dopredu.

Naša spoločná práca stála za to, hoci nie vždy to bolo jednoduché. Nepoznám iné mesto na Slovensku, ktoré by tak aktívne zlepšovalo alternatívnu dopravnú infraštruktúru.

Nielen budovanie cyklotrás vrátane úprav okolia s moderným mobiliárom a verejným osvetlením, ale aj celkové doháňanie modernizačného dlhu vykrývame úspešným čerpaním eurofondov.

Trnava buduje moderné odpadové polopodzemné stojiská v najväčšej miere na Slovensku. Renovujeme a kompletne pretvárame vnútrobloky a sídliskové dvory s akcentom na funkčnosť pre obyvateľov aj enviromentálne trendy.

Ďalšou z priorít súčasného vedenia mesta sú masívne investície do športu a športovej infraštruktúry.

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok