Andrej Farkaš
7

Andrej Farkaš

31 r., programátor, 2 deti

Ing. Andrej Farkaš, 31 rokov, 2 deti, programátor

Ako otec dvoch detí často premýšľam nad tým, v akom svete budú žiť. Chcem, aby ich generácia bola hrdá na to, ako sa naše mesto popasovalo s výzvami dnešnej doby.

Počas štyroch rokov v mestskom zastupiteľstve sa mojimi srdcovými témami stali životné prostredie, udržateľná mobilita, technológie a verejné priestory, ako sú športoviská, školské areály či vnútrobloky.

Som veľmi rád, že sa nám v Trnave darí vytvárať ľuďom podmienky na to, aby trávili čas spolu vonku vo verejnom priestore. Som analytický typ a rád pri rozhodovaní používam dáta. Taktiež ma baví sledovať a premýšľať nad tým, ako sú medzi sebou prepojené rozličné aspekty mestského života (napríklad doprava, školstvo a zdravie) a ako zmena v jednom z nich vplýva na iné.

V roku 2019 som začal posielať informačný newsletter pre občanov mestskej časti Trnava - západ, v ktorom som ich informoval o termínoch konania výboru mestskej časti ako aj o novinkách či prebiehajúcich investičných akciách. Na túto aktivitu dostal veľmi dobrú spätnú väzbu, a preto by som rád prispel k tomu, aby si túto modernú a proaktívnu formu komunikácie oslovilo aj samotné mesto. 

Celý život sa venujem športu. Ako dieťa som sa cvičil karate, neskôr som prešiel na thajský box, až som zakotvil pri behu. Stál som pri zrode OZ Bernohy, ktoré pomáha začínajúcim bežcom tréningami zadarmo a organizuje rôzne bežecké podujatia. Vo svojom voľnom čase rád bicyklujem po Trnave s rodinou, behám po horách, kempujem a čítam.

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok