Peter Šujan
29

Peter Šujan

38 r., prevádzkový manažér, 2 deti

Ing. Peter Šujan, 38 rokov, 2 deti, prevádzkový manažér

V trnavskom zastupiteľstve pôsobím už ôsmy rok. Keď som v roku 2014 kandidoval, mojím hlavným cieľom bolo zveľadiť mesto a motivovať Trnavčanov, aby sa viac zaujímali o veci verejné a mali dôveru v nás – svojich zastupiteľov.

Vo voľbách v roku 2018 sme dostali od voličov obrovskú podporu a myslím si, že sme ich očakávania naplnili. Takisto som nadobudol pocit, že Trnavčania sú na svoje mesto veľmi hrdí a narástla aj ich dôvera k samospráve.

Možno by ste si povedali, že osem rokov je dosť dlhá doba na to, aby sme naplnili naše vízie, opak je však pravdou. Pozeráme sa na Trnavu a vidíme, že potrebuje ešte veľmi veľa dobrých rozhodnutí a práce. Verím, že aj vy sa s našou víziou a ochotou pracovať pre Trnavu stotožníte, a vaša dôvera sa prejaví aj v podpore počas nasledovných štyroch rokov.

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok