Vladimír Ekhardt
4

Vladimír Ekhardt

39 r., informatik, 1 dieťa

Ing. Vladimír Ekhardt, 39 rokov, 1 dieťa, informatik

Trnava za posledné roky prešla rôznymi premenami, ktoré priniesli jej občanom benefity v podobe nových vnútroblokov, školských dvorov a športovísk prístupných aj pre verejnosť.

Sú za nami rekonštrukcie mestskej infraštruktúry s novými povrchmi ciest, športovísk a chodníkov aj nové cyklotrasy, ktoré prispievajú k väčšej bezpečnosti počas presunu po meste a sú prospešné pre naše zdravie a šťastie.

Pred štyrmi rokmi sme si stanovili ciele, ktoré sme v mestskej časti Sever aj splnili. Tým sa však naša práca nekončí a preto sa chcem uchádzať o post poslanca mestského zastupiteľstva aj na ďalšie volebné obdobie.

Vyštudoval som aplikovanú informatiku a pracujem v IT odbore v medzinárodnej spoločnosti ako programátor a vývojár.

Napriek povahe mojej práce mi nie je cudzí pohyb ani šport a ako člen jedného z trnavských cyklistických klubov, ktorý organizuje Trnavskú cyklistickú ligu, pozitívne vnímam a budem podporovať rozvoj udržateľnej mobility v Trnave. Naše deti sú naša budúcnosť a mali by sme sa zodpovedne stavať k ich výchove, aby sme znížili rastúci počet detí s nadváhou bez kladného vzťahu k pohybu.

Moja činnosť ako poslanca by bola naďalej zameraná na rozvoj mestskej, zelenej a športovej infraštruktúry a najmä na rozvoj udržateľnej mobility. Mojím zámerom je pokračovanie v rekonštrukciách vnútroblokov, vytvorenie novej oddychovej zóny v meste, dobudovanie športového areálu Slávia v mestskej časti Trnava-Sever a realizácia opatrení na zmiernenie negatívnych dôsledkov klimatickej zmeny, ktorú všetci pociťujeme stále intenzívnejšie.

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok