Juraj Baďura
1

Juraj Baďura

40r., grafik

Som rodený Trnavčan a okrem štúdia na filmovej škole v Zlíne som tu prežil väčšinu života.V Trnave žijem veľmi rád a vnímam, ako za posledné roky opeknela. Mesto sleduje a často aj vytvára trendy pre moderný, kultúrny a plnohodnotný život. V minulosti som sa zúčastňoval na akciách ako ...

Som rodený Trnavčan a okrem štúdia na filmovej škole v Zlíne som tu prežil väčšinu života.
V Trnave žijem veľmi rád a vnímam, ako za posledné roky opeknela. Mesto sleduje a často aj vytvára trendy pre moderný, kultúrny a plnohodnotný život. 

V minulosti som sa zúčastňoval na akciách ako dobrovoľník Za lepšiu Trnavu. A teraz by som sa chcel aktívne pridať k tímu, ktorý za týmito pozitívnymi zmenami v meste stojí. 
Riadim reklamné štúdio, snažím sa nepoužívať vetu “to sa nedá”, aktívne vyhľadávam aj ponúkam riešenia. Som pracovitý, zodpovedný a dodržiavam termíny. Mám rád výzvy a toto je ďalšia z nich. 

V našej mestskej časti Sever budem podporovať projekty na zveľaďovanie športového areálu na Slávii, rekonštrukcie a budovanie nových detských ihrísk, rozvoj udržateľnej mobility a starostlivosť o zeleň. 

Za mesto podporím všetky zmysluplné, odvážne a moderné projekty, ktoré budú zlepšovať kvalitu života v Trnave.

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok