Milan Sokolovský
24

Milan Sokolovský

32 r., lekár, 1 dieťa

MUDr. Milan Sokolovský, 32 rokov, 1 dieťa, lekár chirurgickej kliniky FNTT

Od narodenia sa celý môj život točí okolo Trnavy: škôlka na Vajanského, základná škola na Ulici Jána Bottu, gympel Jána Hollého.

Počas štúdia medicíny na vysokej škole som pracoval aj v ošetrovni pre ľudí bez domova. Po skončení fakulty ma spočiatku lákalo odísť do zahraničia, nakoniec som si však za miesto, kde budem pracovať a založím si rodinu, zvolil moje rodné mesto.

Dnes bývam v centre a vychovávam tu svojho malého syna. Cítim morálnu, humánnu a ekologickú povinnosť vrátiť aspoň niečo svojmu okoliu, aby som sa mohol ďalším generáciám pozrieť do očí a ukázať im, že som len nestál bokom a neprizeral sa veciam, ktoré sa diali, ale aktívne som pracoval na ich zlepšovaní.

Raz darmo, Trnava je láska na celý život.

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok