Tatiana Vavrová
16

Tatiana Vavrová

34 r., referentka výroby

Mgr. Tatiana Vavrová, 34 rokov, referentka výroby

Hrdá Trnavčanka, ktorá má rada výzvy. 


Milí susedia, viacerí ma poznáte z facebookových stránok Linčianska a Krajšia Linčianska, Tulipán a Vajslova dolina, pretože komunikácia, informovanosť, súdržnosť a zdieľané hodnoty sú základ každej komunity.


Spoločne sme na sídlisku zorganizovali viaceré komunitné projekty a dobrovoľnícke akcie (ihrisko na Zelenečskej, komunitné ohnisko, vianočná kapustnica a ďalšie) a verím, že k nim v budúcnosti ešte mnohé pribudnú.


Vďaka vašej dôvere sa štyri roky ako mestská poslankyňa aktívne podieľam na procese komplexnej revitalizácie Linčianskej, ktorá naplno pokryje potreby nás všetkých. Zub času sa na sídlisku podpísal a ja sa teším, že sme spoločne spustili proces jeho obnovy v nevídanom rozsahu, ktorý zahŕňa nielen revitalizáciu vnútroblokov, nové osvetlenie, enviromentálne aspekty a vodozádržné opatrenia, ale aj centrálnu časť obchodného priestoru s novými stánkami. Mnohí z vás boli súčasťou tvorby novej podoby týchto priestorov prostredníctvom participácie. 
Súčasne pracujeme aj na dlho očakávaných projektoch, ku ktorým patria napríklad polopodzemné kontajnery, doplnenie prvkov na spádovom ihrisku na Limbovej či parkovací dom.
Podarilo sa nám rozbehnúť aj dokončiť viaceré projekty prepájajúce verejný priestor s kultúrnym, sociálnym a ekologickým prostredím, mnohé si už naplno vychutnávate so svojimi deťmi. 


Rada by som v týchto aktivitách, ktoré pozitívne ovplyvnia kvalitu života v Trnave, pokračovala ďalej. 

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok