Stanislav Hric
4

Stanislav Hric

39 r., riaditeľ materskej školy, 2 deti

Mgr. Stanislav Hric, 39 rokov, 2 deti, riaditeľ materskej školy

V Trnave žijem od narodenia. Vďaka tomu, že z nej veľa ľudí neodchádza, sú vytvorené podmienky na budovanie komunity so vzájomným rešpektom, zodpovednosťou a úprimnou snahou zlepšovať svoje okolie.

Pred štyrmi rokmi sa mi podarilo získať dôveru ľudí a byť zvolený za poslanca. Spoločnou prácou sme celú štvrť Tulipán – Linčianska – Vajslova dolina posunuli zásadne vpred. Kompletne sme zrekonštruovali ihriská na Ulici Maxima Gorkého a Limbovej, kde sme ako mladí trávili množstvo času. Teraz sú k dispozícii ďalším generáciám. Kontinuálne sme pokračovali v rekonštrukcii komunikácií – napríklad na Mýtnej, Odbojárskej a Priemyselnej.

Podarilo sa nám štvrť napojiť kľúčovým cyklochodníkom popri nemocnici na sieť mestských cyklotrás. Stáli sme pri občanoch, či už pri petíciách proti znečisťovaniu životného prostredia vo Vajslovej doline alebo v boji proti výstavbe na „zelených pľúcach" Linčianskej, v Zemanovom sade.

Docielili sme výmenu starých stojísk za moderné polopodzemné kontajnery, ktoré Linčiansku posunuli v kvalite bývania opäť o kus ďalej.

Máme ešte mnoho plánov, ako Tulipán, Linčiansku a Vajslovu dolinu pretvoriť na modernú štvrť, ktorá bude slúžiť ľuďom a ich potrebám, preto chcem znova požiadať občanov o ich dôveru. Svojou prácou chcem posúvať dopredu celé mesto Trnava, aby boli jeho obyvatelia šťastní a spokojní.

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok