Ondrej Štefánik
20

Ondrej Štefánik

41 r., manažér, 2 deti

Mgr. Ondrej Štefánik, 41 rokov, 2 deti, manažér kaviarne s cukrárskou výrobou, poslanec mestského zastupiteľstva

Som veľmi rád, že som ako mestský poslanec mohol prispieť k rozvoju mesta za posledné štyri roky.

Trnava napreduje, jej rozvoj sa dokonca zrýchľuje a teší ma, že v mnohom sa inšpirujeme zahraničím a implementujeme najnovšie trendy a poznatky. Naďalej chcem rozvíjať nájomné bývanie pre všetky socio-ekonomické vrstvy spoločnosti. Považujem to za obzvlášť dôležité, pretože dostupnosť bývania rok čo rok klesá.

Taktiež nesmieme zanedbať adaptáciu na zmenu klímy, najmä opatrenia proti extrémnym horúčavám a suchám. Naša snaha musí naďalej smerovať k maximálnemu zadržiavaniu vody v krajine. Vo voľnom čase rád so svojimi deťmi využívam skvelé nové ihriská a športové areály, ktoré v Trnave vznikajú.

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok