Eva Nemčovská
16

Eva Nemčovská

39 r., viceprimátorka, 2 deti

PhDr. Eva Nemčovská, PhD., 39 rokov, 2 deti, prvá zástupkyňa primátora Trnavy (prioritné oblasti pôsobenia: sociálna oblasť, výchova, vzdelávanie a šport)

V samospráve pôsobím od januára 2019 a venujem sa najmä oblasti vzdelávania, športu, kultúry a sociálnych vecí. Do toho času som pôsobila na Katedre verejného zdravotníctva Trnavskej univerzity v Trnave.

Mám skúsenosti v oblasti zdravia verejnosti, z riadenia, z viacerých medzinárodných projektov zameraných na znevýhodnené skupiny obyvateľov a migrantov.

Venujem sa dobrovoľníctvu, rada pracujem s ľuďmi – vždy sa snažím pomôcť, nájsť cestu a problémy nepovažujem za nevyriešiteľné.

Mojimi kľúčovými témami sú podpora seniorov, pomoc ľuďom ohrozených chudobou, predprimárne a primárne vzdelávanie, podpora športu, kultúry a v neposlednom rade ochrana a podpora zdravia Trnavčanov.

Volebný program Za lepšiu Trnavu 2022

Volebný program Petra Bročku a jednotného tímu nezávislých kandidátov na poslancov v komunálnych voľbách v Trnave v roku 2022.

Práca prináša výsledky

Obyvatelia Trnavy vidia a cítia, že v porovnaní s inými mestami napredujeme obrovským tempom. Je to výsledok našej spoločnej snahy, nie úspech jednotlivca. Pripravili sme pre vás 2 brožúry, v ktorých sme popísali, čo sa za posledné štyri roky podarilo začať, pripraviť a zrealizovať.

Podpora rodiny, generácií, vzdelávania a športu

Borozura 1Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok

Zeleň, klíma, odpad, verejný priestor a doprava

Borozura 2Brožúru otvoríte kliknutím na obrázok